Künye - Habermagazin.com
Bugun...

Künye




Universal İnternet İletişim ve Danışmanlık Hizmetleri

 
 

İmtiyaz Sahibi / Grantee
 

Ceyhun GÜNGÖR
ceyhun@habermagazin.com



 Sorumlu Yazı İşleri Müdürü / Responsible Editor
 

İlker Şahin
ilker@habermagazin.com



Editörler / Editors

Derya Sıvacı
derya@habermagazin.com



Muhabir / Reporters

Bülent İmre
bulent@habermagazin.com


 

Mali İşler / Financial Affairs
 

Ferdi Gülgeç
ferdi@habermagazin.com


 

 

Hukuk Danışmanı / Legal Adviser
 

Av. Kemal Şahin
hukuk@habermagazin.com

 

 

Grafik Tasarım / Graphic Design
 

Caner Kubat
caner@habermagazin.com

 


Teknik Destek / Technical Support
 

Boşnak Bilişim Hizmetleri

 


Yazılım ve Yer Sağlayıcı / Software and Location Provider
 

Tumeva Reklam ve Bilişim Hizmetleri




Reklam / Advertising
 

reklam@habermagazin.com

 


Telefon / Phone
 

0850 302 0 777

 


E-Posta

 

info@habermagazin.com


 

Adresler / Adresses



MERKEZ / Head Office

İstanbul Avrupa Yakası:

Beştelsiz mah. 104. Sk. No:28
Z.Burnu

 



HABER ARA
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI